Linowe urządzenia przetokowe

Linowe urządzenia przetokowe LTV-PV

Linowe urządzenie przetokowe LTV PV  jest przeznaczone do przemieszczania i precyzyjnego ustawiania wagonów kolejowych głównie w punktach przeładunkowo-załadowczych bez udziału lokomotywy. W zależności od warunków lokalnych oraz typu urządzenia jest ono zdolne przemieścić i skutecznie wyhamować skład wagonów o łącznej masie nawet 1600 t.Linowe urządzenia przetokowe LTV-NV

LTV  NV przeznaczone jest do przetaczania składów wagonów o dużej masie w najcięższych warunkach przemysłowych. W zależności od warunków lokalnych, typu urządzenia i zaprojektowanej mocy silnika jest ono w stanie przemieścić skład wagonów kolejowych o łącznej masie do 1860 t.

Linowe urządzenia przetokowe PZ 15 i PZ 15 DUO

Urządzenie przetokowe PZ 15 i PZ 15 DUO jest przeznaczone do przemieszczania i pozycjonowania wagonów kolejowych na bocznicy zakładowej. Maksymalna masa ciągnionego zestawu wynosi 480 t. Zastosowanie urządzenia przetokowego PZ 15 nie musi być ograniczone tylko do jednego tory ale daje również możliwość obsługi dwóch sasiadujacych (równoległych) torów przy urzyciu jednej stacji napędowej (PZ 15 DUO).

Wszystkie prawa zastrzezone ALDA. Projekt i wykonanie Intersid. Arrow Line-DA Polska Sp. z o.o. ul. Komorowicka 9, 43-502 Czechowice-Dziedzice .