Dostawy części elektrycznych - o naszym Partnerze

Współpartnerem Arrow Line na rynku polskim jest jedna z wiodących czeskich firm  - Dodávky automatizace s.r.o. oferująca usługi i własne produkty w branży prac elektrycznych i elektroenergetycznych. Są to głównie remonty kapitalne i średnie, modernizacje zespołów elektroenergetycznych jak również montaż instalacji.

Projektowanie

Firma posiada bardzo dobrą bazę projektową i techniczną oraz długoletnie doświadczenie w poszczególnych branżach związanych z projektowaniem, montażem, pomiarami i regulacjami. Z sukcesami zajmujemy się również  automatyzacją sterownia procesami technologicznymi i elektrotechnicznymi.
Specjalną działalnością są pomiary przy pomocy określonych przyrządów pomiarowych, produkcja szaf rozdzielczych............,

Produkcja

Doświadczenie w produkcji urządzeń elektrycznych pozwala nam zaoferować profesjonalne usługi i nowoczesne wyroby. Produkcja urządzeń realizowana jest przez doświadczonych pracowników w halach produkcyjnych firmy. Posiadany przez nas park maszynowy umożliwia nam w 100% wykonywać wszystkie oferowane przez nas produkty..........

Elektromontaż urządzeń

Podstawową działalnością naszej firmy jest montaż urządzeń elektrycznych, naprawa oraz konserwacja wszystkich urządzeń niskoprądowych w zakresie do 1000 V, natomiast sposobem dostawczym do 22 kV.

Wszystkie prawa zastrzezone ALDA. Projekt i wykonanie Intersid. Arrow Line-DA Polska Sp. z o.o. ul. Komorowicka 9, 43-502 Czechowice-Dziedzice .